درباره ما

به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند، شرکت « پویندگان مهر پیشتاز سلامت » با مجوز رسمی 7787 از سازمان ثبت اسناد کشور از سال 94، با هدف کاهش هزینه های دندانپزشکی در سطح کشور ایجاد شده و هدف خود را خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه قرار داده است.

در سالهای اخیر و با افزایش قیمت‌ها و تنگی معیشت قشر متوسط جامعه ،نیاز به اقدامی برای هماهنگ کردن دندانپزشکان و ارتباط مستقیم آنها با بیماران در سطح جامعه احساس گردید.

کارت سلامت مهر مفتخر است با گروه پزشکی خود برای ارائه خدمات دندانپزشکی، در تعامل بسیار خوب و سازنده قرار دارد. پزشکانی که عمر و سرمایه های خود را برای خدمت در این منطقه بکار گرفته‌اند

استراتژی و قلمرو فعالیت مرکز

شما با عضویت در گروه کارت سلامت مهر، برای مدت یکسال میتوانید از تخفیفات 30 تا 50 درصدی پیش‌بینی شده که در سایت نیز به روز رسانی می‌شود استفاده نمایید.

از مزایای کارت سلامت مهر، عدم محدودیت سقف هزینه و تعداد دفعات مراجعه به مراکز طرف قرارداد می باشد و دارنده این کارت تا مدت یکسال و تا تاریخ اعتبار مندرج بر روی کارت می‌تواند خدمات مورد نیاز خود را با تخفیف پیش‌بینی شده، دریافت نماید.

کارت سلامت مهر به صورت انفرادی پیش‌بینی شده‌است . لازم است به هنگام مراجعه به هریک از مراکز طرف قرارداد، کارت شناسایی خود را نیز به همراه داشته باشید .

چشم انداز

کارت سلامت مهر به صورت انفرادی پیش‌بینی شده‌است . لازم است به هنگام مراجعه به هریک از مراکز طرف قرارداد، کارت شناسایی خود را نیز به همراه داشته باشید .

امید است، با راهنمایی ها و اظهار نظرهای خود ضمن رفع اشکالات احتمالی، دلگرمی این خانواده برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر باشید.

اهداف

رسالت اصلی شرکت، بهبود بهداشت و سلامت دهان و دندان برای هموطنان عزیز بوده و هدف ما گرد آوری جمع کثیری از هموطنان و پیوستن آنان به خانواده بزرگ ( کارت سلامت مهر ) می باشد.

از آنجا که سرمایه اصلی شرکت، مشترکین عزیز کارت سلامت مهر می‌باشد، لذا امید است، با راهنمایی ها و اظهار نظرهای خود ضمن رفع اشکالات احتمالی، دلگرمی گروه کارت سلامت مهر برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر باشید.